Corona Dezenfekte İlaçlama Nedir?
Corona Dezenfekte İlaçlama Nedir?

Dezenfekte ilaçlama ya da diğer adıyla dezenfeksiyon ilaçlama işlemi, günümüz sorunu Korona Virüsünün yaygınlaşması ile birlikte daha fazla gündeme gelmiş durumda. Öncelikle ilaçlama yapılacak alan tanımlanır ve buna uygun olarak alana ilaçlama takımı gider. İlaçlama teknikleri, ihtiyacınıza uygun biçimde yerine getirilir. 7/24 hizmet veren şirketimizin bilgilerine erişmek için iletişim kısmını incelemeniz yeterli olacaktır. Dezenfekte ile ilgili kaygılarınız varsa, dezenfekte ilaçlama ile ilgili probleminizi tamamlayacak olan ilaçlama çözümlerimiz için geç kalmayın. Siz beklerken virüsler beklemeyecek ve git gide çoğalacaklardır. Evinizde, ofisinizde, ticari işletmenizde, hastanenizde ya da okulunuzda. Siz nereye isterseniz, biz oraya geliyoruz. Unutmayın! Virüs öldürmez, tedbirsizlik öldürür.

ŞİRKET, OFİS, İŞ YERİ İLAÇLAMA
ŞİRKET, OFİS, İŞ YERİ İLAÇLAMA

Ofisler ve işyerleri müşterilerimizi kabul ettiğimiz yerlerdir. İşyerlerinin temiz görünmesi ve hijyenik olması son derece önemlidir.

DEZENFEKTASYON UYGULAMASI
DEZENFEKTASYON UYGULAMASI

Dezenfektasyonun önemi : Bulunduğumuz açık ve kapalı ortamlarda gözle görülmeyen her türlü mikrop, bakteri, enfeksiyon ve virüs gibi sağlığımızı olumsuz etkileyecek olan bulaşıcı mikro organizmalara karşı yapmamız gereken en sağlıklı çalışma dezenfektasyon yaptırmaktır.

Pire İlaçlama
Pire İlaçlama

Pireler yumurtalarını hayat alanının her yerine rastgele yaydıklarından yuvaları emin değildir. Bu nedenle yuvaları tespit edilip tahrip edilme gidişatları oldukça güçleşmektedir. Bu vaziyette profesyonel Pire İlaçlama hizmetimiz devreye girer ve sıhhatli bir hayat sunarız.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?
Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Öncelikle ilaçlama yapılacak alan tanımlanır ve buna uygun olarak alana ilaçlama takımı gider. İlaçlama teknikleri, haşerelerin cinsine, mukavemetine, yaşadıkları alana ve yoğunluğuna göre farklılıklar gösterebilir. İstanbul Pest İlaçlama olarak senelerdir haşere ilaçlama yaparak sizleri böcek ve haşere tasasından çok kısa bir vakit içerisinde kurtarıyoruz. İlaçlamada en ehemmiyetli faktörlerin başında zaman etmeni geliyor. Zamanlamayı ayarlamaz ve haşerelerin daha fazla hale gelmesine izin verirseniz işler hipotez ettiğinizden daha fazla karışabilir. Anında haşere probleminizi tamamlayacak olan süratli çözümlerimiz için geç kalmayın. Siz beklerken haşereler beklemeyecek ve git gide çoğalacaklardır.

BAHÇE İLAÇLAMA
BAHÇE İLAÇLAMA

Bahçelerimiz hem besin hem de dinlenme ihtiyacımızı karşıladığımız ve bakımına özen gösterdiğimiz yerlerin başında gelir.